DE NIEUWE VLAAMSE SPEELFILM "STAPELZOT VAN M"
CASTING LIJST

Naam Profielfoto E-mail Telefoon Geboren Geslacht Woonplaats
1 - Rik Geens (echt mechels Theater) henri.geens1@telenet.be 0498 43 24 13 Geboren Geslacht Woonplaats
2 - Anne De Neef (echt mechels Theater) henri.geens1@telenet.be 0475/55 11 95 Geboren Geslacht Woonplaats
3 - Aaron Swartjesswartjes_aaron@hotmail.com0476 78 71 06
4 - Adriana Donkersadriana.donkers@hotmail.com0479 521 54704/08/1950femaleSteenhuffel, Brabant, Belgium
5 - Alain Wilmsenalain.wilmsen@telenet.be048589954808/08/1973maleEssen
6 - An Clementan.clement@telenet.be049732415106/11/1976femaleEdegem
7 - Andre Van Langenhovenandreke@gmail.com048820250508/15/1949malePellenberg, Brabant, Belgium
8 - Ann Bynensann_global2000@yahoo.co.uk0468 10 85 3003/24/1976femaleMechelen, Belgium
9 - Anne De Keersmaeckerannedekeersmaecker@hotmail.com052/215863 of 0497/14486902/08/1964femaleBornem
10 - Anneke MorrensArt@annekemorrens.com0486 51 76 30
11 - Anneke Somersann_somers@hotmail.com0477 69 06 8508/10/1967femaleMechelen (stad)
12 - Bart Thomaesbart.thomaes@telenet.be04741982148/29/1980maleBelgiŽ
13 - Bart van de Poelbartchie1@hotmail.com0498 60 09 9412/19/1973maleMechelen (stad)
14 - Ben Leemansben_leemans1995@hotmail.com03 667 52 5409/25/1995maleEssen
15 - Bernard Verhallebernard.verhalle@telenet.be047545502911/04/1964maleAarsele, West-Vlaanderen, Belgium
16 - Bettina VerschuerenBettinave@outlook.com0498 01 52 1012/18/1986femaleMechelen
17 - Bieke D'Haesebieke.dhaese@hotmail.com0495/69 97 1810/02/1968femaleKortemark
18 - Brigitte Buydtsbuydtsbrigitte@hotmail.comTelefoon: 0257/4561407/02/1963femaleMechelen (stad)
19 - Catherine Verbrugghecatherineverbrugghe@ymail.com0474 45 12 8108/17/1968femaleMechelen (stad)
20 - Carine Vanheuckelomcarine@apacheke.be0486 71 16 9206/04/1965femaleMechelen (stad)
21 - Carlos Alberto Oliveira Almeidacarlos21almeida@hotmail.com0470 52 43 689/30/1987maleMechelen
22 - Caro Obberscaro_obbers3@hotmail.com0472 37 06 18
23 - Caroline Bastaniecaroke.bastanie@telenet.be0496 54 09 3308/18/1978femaleMechelen (stad)
24 - Celine Vermeulenceline-vermeulen@hotmail.com047709907911/23/1997femaleMenen (Menen, Belgium)
25 - Charis Claescharisclaes@outlook.be0475 64 90 93
26 - Chelsea De Voschelsea.vosje@gmail.com0483 24 69 5207/01/1994femaleMechelen (stad)
27 - Chloe Struyfchloe.struyf@hotmail.com047281102903/05/1999femaleMortsel
28 - Chris Franquetchrisfranquet@gmail.com+324780518299 Mei 1956
29 - Christiaen Michielsmcklin@skynet.be047723484304/30/1965maleKeerbergen
30 - Christine Moreelchristine@stofenaarde.be0488 699 48211/06/1957femaleHulste, West-Vlaanderen, Belgium
31 - Daniela Spanodaniela.spano@pandora.be0032 497 68651007/01/1967femaleMechelen (stad)
32 - Danielle De Craenedanielle.decraene@gmail.com0477 39 12 31
33 - De Schouwer (Erebelleman)francois.deschouwer@skynet.betelefoon
34 - Denise Cabusjan.keuleers2@telenet.be01520402811/01/1944femaleMechelen (stad)
35 - Dirk Buelensdirk-buelens@skynet.be1/27/1955malefrasnes-lez-buissenal0496 23 72 56
36 - Dirk Van Sandirk.van.san1@telenet.be0499 26 18 5806/19/1971maleKlein Mechelen, Antwerpen, Belgium
37 - Donny Auweraonlyfreedommm@hotmail.com0476 26440707/06/1964maleMechelen (stad) (Mechelen, Belgium)
38 - Eddy Kempenaerseddy.kemp@skynet.be015 21 83 56 en 0476 95 28 07
39 - Egied Rossiauegied.rossiau@skynet.be015 - 43 06 0205/01/1942maleMechelen (stad)
40 - El Bouzaidi Chikhi Noornooreb@hotmail.fr0477 28 99 51/27/1975femaleMechelen
41 - Elien Stevenselienstevens_@hotmail.com0473394775
42 - Eline Brouwerseline_brouwers@hotmail.com0496 31 80 70
43 - Eline Sielenseline-sielens@hotmail.com0498 56 34 54
44 - Elke Op de Beeck (horlogeriemuseum)elke@horlogeriemuseum.be0474 79 52 87
45 - Ellen Heremansheremans.ellen@hotmail.com049484410912/21/1991femaleMechelen (stad)
46 - Elli Van Boxemellivanboxem@hotmail.com0474462140
47 - Elly van Somerenpat.elly@hotmail.com047694379908/08/1968femaleKeerbergen
48 - Els Jacobselsjejacobs@hotmail.com049814398208/12/1982femaleMechelen (stad)
49 - Els Lambrechthippiemeisje@outlook.com0494 27 26 31
50 - Els Luckxelsluckx@hotmail.com0473 73 81 34
51 - Els Van Ingelgemelsvaningelgem@icloud.com+32 484 162 47104/12/1981femaleMechelen (stad)
52 - Eric Vanbinsteric.vanbinst@telenet.be053/64 82 9406/08/1961maleLiedekerke
53 - Emile Van der Taelenmvdt@skynet.be047431508523/09/1944maleMechelen
54 - Enes Smlaticenes.smlatic@hotmail.com0486 24 19 95
55 - Erwin Vloebergherwin.vloebergh@live.be0477 69 82 96
56 - Esmee Van Den Boschesme_vdb@hotmail.com0472 83 55 46
57 - Evelienbeke.evelien@gmail.com0474 58 01 254/27/1986femaleGent
58 - Fay Elvezio Vergassolafay.vs@hotmail.be0487 24 15 61
59 - Filip Coenenfilip_coenen@icloud.com0486 87 91 74
60 - Franchy Carmencitacarine.carmencita@gmail.com0475 56 54 55
61 - Francois Domsde.ster@pandora.be01541309002/11/1952maleMechelen (stad)
62 - Francois Van der Vlietfrancoisvandervliet@msn.com047986145601/19/1952maleMuizen (Mechelen)
63 - Francois Wautersf.wauters1@telenet.bexxxxx17/06/1951
64 - Frank van Steenkistefrank.van.steenkiste@telenet.be047624077212/02/1945maleWillebroek
65 - Fred Van den Eyndeboosbeertjefred@hotmail.com04967305284/30/1963malegrimbergen
66 - Freddy Stoopfreddy.stoop@skynet.be01681731605/03/1952maleTienen
67 - Gianni PoulinGianni_poulin@hotmail.com0488 63 95 61
68 - Glenn VercammenGlenn_vercammen@hotmail.com0476 58 99 7127.04.1987maleMechelen
69 - Greet Clymansgreetjec@hotmail.com0497 04.11.23
70 - Gustave MinGustave.min@Nokiamail.com0488 07 18 52
71 - Godefridis Hansiegodefridis_hansie@hotmail.com+324885951499 Maart 1982
72 - Hassan Choudhuryhassan.chy@gmail.com049669396906/26/1988maleAntwerp, Belgium
73 - Henri Van Lerberghejoostvl@scarlet.be015 77 03 04
74 - Herman De Taeyeherman.de.taeye@telenet.be015 41 97 84 - 0475 47 16 0911/09/1952maleMuizen, Brabant, Belgium
75 - Herman Duquesneherman.duquesne@telenet.be0497/29952905/03/1962maleMechelen (stad) (Mechelen, Belgium)
76 - Ichelle Nieberdingichelle.n@hotmail.com0474 66 95 6608/08/1995femaleMechelen (stad)
77 - Jan De Beusjdebeus@hotmail.com048886504006/17/1954maleSint-Pieters-Leeuw
78 - Jan De Vriesjandevries91@hotmail.com0474 54 06 51
79 - Jan Geuskensgeuskens.jan@gmail.com047458574808/02/1964maleElen, Limburg, Belgium
80 - Jan DerooseJanderoose@me.com04759169286/5/1967maleKasteelbrakel
81 - Joana Filipa Ramosramos.joana88@gmail.com0472 50 11 42
82 - Joleen Goossensjoleen.goossens@telenet.be0497 02 62 54
83 - Jozef Van Meerbeeck No-Rulesfa225227@skynet.be05/30/1949maleMechelen (stad)0486882346
84 - Julie Van den Brandejulie-vdbrande@hotmail.com047396099811/08/1994femaleKapelle-op-den-Bos
85 - Hassan Choudhuryhassan.chy@gmail.com049669396906/26/1988maleAntwerp, Belgium
86 - Karla de Boeckcarlitatje3@gmail.com+32-477772142821/11/1956female
87 - Karin Prinsenl-mkar@hotmail.be049545631712/17/1960femaleMechelen (stad)
88 - Karsten Van Lilthekarsten@hotmail.com015 339299
89 - Kat Delcommunekdelcommune@hotmail.com0497 80 72 66
90 - Katarina Stanojevic Rusimovakatarina16@rocketmail.com048499463708/16/1995femaleMechelen (stad)
91 - Katrijn Berghmansberghmanskatrijn@hotmail.com0487 30 38 92
92 - Kelly Langenustinythistle@gmail.com0494 44 15 53
93 - Kelly Uyttersprotkel_uyttersprot@hotmail.com0471 08535418 Januari 1999
94 - Kelly Vander Burgtk.vander.burgt@hotmail.com0486/04.47.1509/29/1988femaleAntwerpen
95 - Ken Willekensstinkerken@hotmail.com0475606776
96 - Kevin Feyaertsfeyaertskevin@hotmail.com047242872812/09/1994maleBegijnendijk
97 - Kjelle SanctorumKjelle@abovesecond.be0498 39 99 96
98 - Koen Anciauxkoen.anciaux@mechelen.be015 445101
99 - Krista Clabotskecovlo@gmail.com0471 12 55 43
100 - Krista Decosterkrista.decoster@telenet.be000000021.04.1972Galmaarden
101 - Krisje Peeterskristel.peeters2@telenet.be0485/30.44.75
102 - Kristien Adiktikris_10a@hotmail.com0484686141
103 - Kurt Dhondtkurtdhondt@live.be049458895411/28/1969maleMechelen (stad)
104 - Laura Schietslauraschiets@msn.com0476748411
105 - Leila Bentajarleila.bentajar@gmail.com0484829616
106 - Leila BougrineLbougrine@utopolis.com0490 425 588
107 - Lejo Vanhaelenjazzzolder@gmail.com0497/02936107/08/1948maleMechelen (stad)
108 - Liesel Roggemanslieseltjexd@hotmail.com047609305204/01/2001femaleBonheiden
109 - Lieve Vanherckvanhercklieve@telenet.be047536911512/18/1971femaleSteenokkerzeel
110 - Lieven Pauwelslieven@pauwels.net0478 45405108/12/1905maleMechelen (stad)
111 - Luc De Bruyneluc.de.bruyne5@telenet.be047382279109/13/1952maleBoechout
112 - Luc Van Verreluc.vanverre@skynet.be0479 37 49 5804/06/1957maleOpwijk
113 - Lutgarde Verbekenl_verbeken@hotmail.com049729211409/07/1957femaleNinove (Ninove, Belgium)
114 - Malou Soetaertsmalou.soetaerts@hotmail.com0485048222
115 - Marc Cuypersmarcky07@hotmail.com04068196906
116 - Marc De Knijfmarcdeknijf@skynet.betelefoon
117 - Marc Hendrickxmarc.hendrickx@mechelen.be015 29 77 04
118 - Marc Van Meulderm.van.meulder@telenet.be0498/54.56.4801/03/1958
119 - Marco Arevalomarco.arevalo@mvanauto.betelefoon
120 - Marijke Geuskensvlindertje.fifi@gmail.com047749662408/07/2001femaleElen, Limburg, Belgium
121 - Marjolein Huygelsmarjolein.huygels@gmail.com0479650693
122 - Marleen Verworstmarleen.verworst@telenet.be+32-495-776-2259 augustus 1967,female,MechelenMeedoen
123 - Mary-Ann Vanderpoortenmaryann@live.be0474756413
124 - Matthias D'Amicomatthias.d.amico@hotmail.com048416247110/14/2000maleMechelen (stad)
125 - Melissa Jacobsmelleke@live.beTelefoon: 015/34.88.8910/03/1979femaleMechelen (stad)
126 - Melissa Stijnmel-witch@hotmail.comTelefoon: 047595392307/18/1980femaleMechelen (stad)
127 - Mieke van Staeyenmieke.vanstaeyen@antwerpen.be049733573010/19/1954femaleEkeren
128 - Nadette Putput.nadet@telenet.be0476 596 075
129 - Natacha De Sutternatacha.desutter@telenet.be049537153231/12/2026
130 - Nicky Van Cauwenberghnick_zonnestraaltje@hotmail.com0498 84 99 62Geboortedatum: 11/22/1965Geslacht: femaleLocatie: Mechelen (stad)
131 - Niki Vranckxniki.vranckx@myonline.be01644630409/20/1968femaleHolsbeek
132 - Nils Chris Schollaertnilsschollaert@gmail.com0474 0587189/7/1982malemechelen
133 - Noel De Wulfyvette.danneels2@gmail.com+314955315357/22/1947maleAssenede
134 - Nouha Rannounnouha.rannoun@gmail.com0489 102 30812/14/1993femaleMechelen (stad) (Mechelen, Belgium)
135 - Oushy Mariensoushy.mariens@hotmail.com0489/01.51.066/30/1995femaleLint
136 - Pascale Myllevillepascale.milli@hotmail.com047210586804/11/1969femaleWillebroek
137 - Patricia Ceurstemontp.ceurstemont@skynet.be04867317477/27/1957femaleKapelle-op-den-Bos
138 - Paul Zwaanpaul@palm3.net0477 700 701
139 - Pascale MinneboPascale.minnebo@icloud.com0474/2104376/19/2015femaleMechelen
140 - Patrick De Wildepatrick.de.wilde@telenet.be0477 78.23.34 en 03/383.54.7727/01/1949
141 - Paul Van Weldenpaul.van.welden@telenet.be+321561194502/23/1951maleWeerde, Brabant, Belgium
142 - Paul Willemspaulwillems@telenet.be0499 7466634/10/1954maleMechelen
143 - Philippe Leemansphille.leemans@gmail.com0470 99 32 22
144 - Rik Wesemaelrik.wesemael@gmail.com+32.47689809508/20/1950maleMechelen (stad)
145 - Rina van Hooffrinavanhooff@pandora.be0497 86 67 18
146 - Robin Marienrobinmarien@telenet.be0478 92 83 75
147 - Rosa Salutikhaathackes1@hotmail.com0488 428 1002/17/1991femalemechelen
148 - Ruben Marienrubenmarien@telenet.be0478 704097
149 - Romy Smetskristel.smets@telenet.beTelefoon: 0474/53792311/3/2003femaleMechelen
150 - Ronny Van Geenberghefietsen.ronny@hotmail.com0496 03 50 00
151 - Ruben Marienmailtelefoon
152 - Ruys Fredienfredien.ruys@telenet.be0495/70768907/09/1950maleBelsele
153 - Sabin Van Royverelstvanroy@hotmail.com+32-0472/25 30 943 Juni 1970female
154 - Sabrina van der Hoevensabbertje1@hotmail.com0498/52.62.46
155 - Sam Opa Van Weldenlucienvanwelden@gmail.com02251396811/09/1925maleVilvoorde
156 - Sandra Heymanssandra.heymans@gmail.com047749662404/03/1971femaleElen, Limburg, Belgium
157 - Sanne Moonssandra.gismo@hotmail.com0474656557
158 - Shanti Oforishanti.ofori@hotmail.com048956858509/27/1995femaleMechelen (stad)
159 - Shari Daneelselsenshari@gmail.com049155293908/20/2001femaleLier (BelgiŽ)
160 - Shari Meynensharimeynen@hotmail.com0499406330
161 - Simon Van der Borghtsimon.vanderborght@live.be0477415219
162 - Sofie Raymaekerssr_gezin@hotmail.com0477063745
163 - Sonia Dominguezdominguezsonia@hotmail.com0477/390870
164 - Souraya El Bouazatisoury@live.be0488/337/83811/25/2001femaleMechelen
165 - Stijn Peeterspeeters_stijn@hotmail.comTelefoon: 049808034907/02/1986maleMechelen (stad)
166 - Stijn Keuleersstijn.keuleers@telenet.be047632312619/03/1977malehttps://www.facebook.com/Stijn.Keuleers.Dwergacteur
167 - Tamara Spruyttamara_spruyt@hotmail.com0498 401 20309/02/1980femaleMechelen (stad)
168 - Tiki Scheersascheers@hotmail.com0494 334 7407/28/1965femaleMechelen
169 - Tjarda Goovaertstjarda.goovaerts@gmail.comTelefoon: 047351989906/10/1992femaleMechelen (stad) (Mechelen, Belgium)
170 - Unting Tsaiunting.tsai@gmail.com048653828708/30/1976femaleMechelen (stad) (Mechelen, Belgium)
171 - Vera Van Poyerveravanpoyer@mac.com0475/40876210/07/1969femaleMechelen, Belgium
172 - Victor van Desselvicvandessel@telenet.be0472 236 99802/24/1945maleBeveren-Waes, Oost-Vlaanderen, Belgium
173 - Vincent Claesenvincentclaesen@hotmail.com04748435906/22/1989maleLenge Pennincstraat, Mechelen
174 - Vincent De Coninckvincentde_coninck@hotmail.com049472627107/03/1985maleMechelen (stad
175 - Wendy Merckxwendy.merckx@telenet.be047685895608/21/1989femaleMechelen (stad)
176 - Werner Gieliswergie1@hotmail.com048679158610/04/1953maleAntwerpen
177 - Werner Tordoirwtordoir@hotmail.com01520354003/17/1966maleMechelen (stad)
178 - Willy De Coninckwilly1943@live.be0475/20482009/28/1943maleDriesstraat, Brabant, Belgium
179 - Wim Colmanwim.colman@hp.com049559331305/08/1961maleMechelen, Belgium
180 - Yvette Danneelsyvette.danneels@gmail.com0495 53 1505/07/1955femaleAssenede
181 - Zahia Belkhirizahia.b@hotmail.comzahia.b@hotmail.com
182 - Zohra Hadnanzohra.hadnan@telenet.be04772789951/1/1975femaleMechelen